Blog

2019-11-04T08:00+01:00

Jak korzystasz z pojazdów na minuty? Wypełnij ankietę i zgarnij darmowe przejazdy skuterami Hop.City

Rynek współdzielonych pojazdów na minuty dopiero raczkuje. Zależy nam aby na bieżąco obserwować jego rozwój z punktu widzenia najważniejszych jego uczestników, dzięki którym istnieje, czyli użytkowników aut, skuterów, hulajnóg czy rowerów. Stąd pomysł na ankietę, która pozwoli lepiej dopasować nasz produkt pod Twoje potrzeby. Jej wypełnienie zajmie Ci zaledwie 2 minuty.

W anonimowej ankiecie pytamy o częstotliwość korzystania z pojazdów na minuty, dlaczego korzystasz z takiej formy transportu, w jakich sytuacjach, ile Cię to kosztuje, a także z pojazdów których operatorów korzystasz. W ankiecie pojawia się również pytanie o to, czego brakuje Ci w aplikacji Vooom. Będziemy wdzięczni za pozostawienie Twojej opinii.

Każdy kto wypełni ankietę może otrzymać od Vooom darmowy voucher na 15 minut jazdy skuterami Hop.City.

Wystarczy w ankiecie podać adres e-mail, który jest poprawnym loginem do aplikacji Hop.City, a w ciągu 7 dni roboczych od jej wypełnienia prześlemy Ci voucher. Podany przez Ciebie adres e-mail zostanie użyty przez Vooom wyłącznie do weryfikacji czy istnieje w bazie operatora tych pojazdów, a następnie przekazania kodu na darmowe przejazdy.

Ankieta będzie aktywna do 20 listopada 2019 r. W ciągu 30 dni po przekazaniu vouchera, podany przez Ciebie adres e-mail zostanie usunięty z naszej bazy.

Ważne: aby skorzystać z otrzymanego od Vooom vouchera niezbędna jest pełna aktywacja konta w Hop.City. Jeśli jeszcze nie masz konta w Hop.City możesz założyć je tutaj: https://hop.city/register. Następnie wprowadź podany podczas rejestracji adres e-mail w odpowiednim polu na końcu ankiety.

Wypełnij ankietę Vooom >>

Zobacz: Regulamin udziału w Ankiecie o korzystaniu z pojazdów na minuty >>

Ostatnie wpisy