Blog

2019-11-21T00:00+01:00

Jak zarejestrować konto w VOOOM i podłączyć konta operatorów

Masz dość skakania pomiędzy aplikacjami operatorów lub chcesz po prostu spróbować jak korzysta się z Vooom? Świetnie! Instalacja i rejestracja w Vooom oraz podłączenie kont operatorów zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Jeśli jeszcze nie masz aplikacji na telefonie, to skorzystaj z poniższych linków, aby ją pobrać:

Vooom w AppStore >> Vooom w Google Play >>

Po pobraniu zainstaluj i uruchom aplikację. Jak widzisz Vooom jest od razu gotowy do użycia. Na mapie zobaczysz wszystkie dostępne pojazdy wokół Twojej obecnej pozycji:

1-mapa-vooom

Możesz przesuwać mapę w dowolnym kierunku, a także przesuwając dolny szary pasek w górę skorzystać z opcji filtrowania mapy według pojazdów, skrzyni biegów, napędu czy operatora:

2-filtry-vooom

Przejdźmy jednak do głównego ficzera, czyli wynajmu pojazdów przez Vooom. Aby z tego skorzystać trzeba będzie założyć konto w Vooom. Zrobisz to w sekcji “Ustawienia”, do której przejdziesz dotykając w prawym górnym rogu ekranu ikonę kółeczka z trybikami. Po wejściu na ekranu ustawień dotknij zielonego napisu “Zarejestruj się”:

3-rejestracja-vooom

Na kolejnym ekranie, który się pokaże podaj aktualny adres e-mail oraz wymyśl hasło. Powinno ono mieć minimum 8 znaków, a najlepiej gdyby składało się z kombinacji cyfr, liter wielkich i małych oraz znaków specjalnych. Po wprowadzeniu hasła kliknij przycisk “Kontynuuj”:

4-rejestacja-cd-vooom

Przejdziesz do kolejnego ekranu sekcji “Ustawienia”. Odszukaj i dotknij napis “POŁĄCZONE KONTA OPERATORÓW”:

5-ustawienia-vooom

Zobaczysz teraz ekran z nazwami i logotypami operatorów, których pojazdy można w obecnej chwili wynajmować przez aplikację Vooom. Możesz podłączyć dowolną liczbę kont operatorów pojazdów. Aby to zrobić należy mieć wcześniej założone i aktywne konto w aplikacji każdego z operatorów, których chcesz podłączyć.

Po prawej stronie operatora znajduje się zielony przycisk "POŁĄCZ", który należy kliknąć aby podłączyć wybrane konto do Vooom:

6b-konta-operatorow-vooom

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę logowania wybranego operatora. Wprowadź teraz dane jakimi logujesz się na jego konto. Twoje dane do logowania są bezpiecznie, gdyż Vooom nie przechowuje na serwerze Twojego loginu i hasła. Dane te trzymane są tylko lokalnie na Twoim urządzeniu:

7-logowanie-operator-vooom

Powtórz powyższe czynności z pozostałymi operatorami, z których pojazdów korzystasz. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś jeszcze ich klientem, a chcesz korzystać z ich pojazdów to najpierw należy zarejestrować się u danego operatora. Po rejestracji możesz dodać jego konto w Vooom zgodnie z informacjami podanymi powyżej.

Gratulacje! Od tej chwili możesz wypożyczać pojazdy dodanych operatorów prosto z mapy Vooom.

8-rezerwacja-pojazdu-vooom

Zobacz instrukcję krok po kroku jak wynająć pojazd przez aplikację Vooom >>

Ostatnie wpisy