Blog

2020-07-30T09:00+02:00

Mamy to! Karta Miejska Vooom na przejazdy komunikacją miejską w Warszawie jako benefit w Budżecie Mobilności

Jak wielu z Twoich pracowników dojeżdża komunikacją miejską do pracy? Na pewno pomimo koronawirusa wciąż jest to znacząca liczba. Teraz tylko dzięki Vooom możesz zaoferować im różnorodne możliwości dotarcia do pracy w postaci benefitu na przejazdy nie tylko pojazdami na minuty, ale również komunikacją miejską.

Pracodawcy w Warszawie mogą od sierpnia br. wyposażyć swoich pracowników w nowy, niezwykle przydatny każdego dnia benefit - Budżet Mobilności, w ramach którego Vooom, jako jedyna platforma MaaS, oferuje teraz także Kartę Miejską ZTM. W ten sposób firmy mogą współfinansować nie tylko ich przejazdy carsharingiem, skuterami i hulajnogami na minuty, ale także transportem zbiorowym, czyli autobusami, tramwajami i metrem.

Co więcej, dzięki urodzinowej promocji, tylko w tym roku wdrożenie benefitu Budżet Mobilności Vooom w Twojej firmie jest teraz całkowicie bezpłatne! Jak to wprowadzić w swojej firmie? Wystarczy zgłosić zainteresowanie przez formularz online, a w ciągu 24h odezwie się do Ciebie nasz pracownik i wyjaśni wszystkie szczegóły.

Jak działa benefit od Vooom?

Po zgłoszeniu pracowników firma decyduje jak wysoki będzie miesięczny budżet na mobilność, który zostanie przeznaczony na pokrycie przejazdów pojazdami na minuty oraz zasilenia Karty Miejskiej. Na przykład, firma zdecyduje się przeznaczyć budżet mobilności w wysokości 300 zł miesięcznie. W tej kwocie może zdecydować, że sfinansuje np. 50% wartości Karty Miejskiej, czyli 55 zł, a pozostała część zasilenia, czyli 245 zł zostanie przeznaczona na pokrycie przejazdów pojazdami na minuty.

Benefit działa na zasadzie cashbacku, czyli na koniec kalendarzowego miesiąca Vooom zwraca na konto bankowe pracownika ustaloną z jego firmą kwotę za wykonane przejazdy oraz Kartę Miejską ZTM. Podróże muszą być wykonane za pomocą aplikacji Vooom, która umożliwia zaplanowanie podróży różnymi środkami transportu, w tym komunikacją miejską, znalezienie i wynajęcie pojazdów na minuty - carsharingu, skuterów i hulajnóg różnych wypożyczalni. Pracownik może w każdej chwili sprawdzić w aplikacji Vooom historię przejazdów oraz ile środków zostało mu jeszcze na koncie do wyjeżdżenia w danym miesiącu. Dzięki temu może lepiej kontrolować wykorzystanie swojego budżetu na mobilność.

Więcej informacji o Budżecie Mobilności >>

Ostatnie wpisy