Blog

2019-12-27T09:00+01:00

Prezes Vooom wśród liderów i wizjonerów cyfryzacji w Polsce

Włodzimierz Łoziński, prezes Vooom znalazł się wśród tych, którzy "są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat i dlatego są tymi, którzy go zmieniają” (cytat: Steve Jobs, prezes Apple). 20 grudnia br. odebrał wyróżnienie za szczególny wkład w rozwój polskiej transformacji cyfrowej w 2019 roku od redakcji „Rzeczpospolitej cyfrowej”.

Nagrody od Rzeczpospolitej otrzymało 10 liderów i wizjonerów cyfryzacji w Polsce. Zaszczytne grono, w którym znalazł się Włodzimierz Łoziński, prezes Vooom, tworzą w tym roku: Marek Lusztyn, prezes Pekao, Andrzej Przybyło, prezes grupy AB, Paweł Wieczyński, prezes DataWalk, Mariusz Gralewski, prezes DocPlanner, Jacek Leśkow, dyrektor NASK, Justyna Orłowska, dyrektor programu GovTech Polska, Aleksandra Przegalińska, futurolog, Paweł Surówka, prezes PZU oraz Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

W uzasadnieniu wyróżnienia przyznanego prezesowi Vooom redakcja Rzeczpospolitej napisała m.in.:

Za agregator usług mobilności w miastach, w którym z poziomu aplikacji można wynajmować hulajnogi i skutery na minuty czy auta w car-sharingu. Za możliwość dopasowania szczegółów podróży do aktualnej sytuacji na drogach czy bieżącej pogody.

Szczegóły znajdziecie w artykule na stronach Rzeczpospolitej cyfrowej: Nagradzamy liderów i wizjonerów cyfryzacji w Polsce

Poniżej kilka zdjęć upamiętniających wręczenie nagrody: 20191220- 32A8511 copy Włodzimierz Łoziński z wyróżnieniem Rzeczpospolitej cyfrowej 20191220- 32A8620 copy

Ostatnie wpisy