Blog

2019-09-03T00:00+02:00

Ruszamy w podróż z innogy Go!

Kto wie ile aut elektrycznych ma w swojej warszawskiej flocie innogy go!? 500 sztuk! To bardzo dynamiczne, a zarazem nie przyczyniające się do powstawania smogu BMW i3. Od dziś już oficjalnie wspólnie z innogy go! działamy na rzecz miejskiej elektromobilności. Choć współpracę rozpoczęliśmy już kilka tygodni wcześniej.

W ramach niedawno ogłoszonych testów beneiftu Budżet Mobilności testujemy na samochodach innogyGo! bezpośredni wynajem z poziomu aplikacji Vooom. Elektryczne auta tej firmy idealnie nadają się do naszych pakietów, ponieważ mogą jeździć po buspasach i bezpłatnie zaparkować. Kto jeździ autem w dużym mieście jak Warszawa, zapewne zdaje sobie sprawę, że tego typu usługa może pozwolić nie tylko na oszczędności finanoswe. W godzinach szczytu, czyli w momencie dojazdu do pracy, zmotoryzowani mieszkańcy stojąc w korkach tracą przede wszystkim masę czasu ze swojego prywatnego życia. A tego nie da się już odrobić.

Włodzimierz Łoziński, prezes Vooom podkreśla, że chcemy zachęcić nie tylko użytkowników indywidualnych, ale również firmy do korzystania z ekologicznych pojazdów. Elektromobilność przyczynia się do ograniczenia smogu w mieście, a także pozwala na oszczędzanie na kosztach transportu w firmie.

Za jeden samochód służbowy, który jest wykorzystywany do dojazdów z domu do pracy można wykupić 20 Budżetów Mobilności, w ramach których pracownicy będą jeździć bezemisyjnymi autami elektrycznymi innogy Go! po buspasach, omijając korki.

Wtóruje mu Andrzej Popławski, szef e-mobility w innogy Polska, którego zdaniem nowoczesne usługi z zakresu e-mobility to szansa dla pracowników w całej Polsce na szybkie i komfortowe przejazdy do pracy, a dla pracodawców możliwość wprowadzenia do swojej oferty nowoczesnego i atrakcyjnego benefitu.

Z kolei Janusz Moroz, Członek Zarządu ds. Handlu w innogy Polska informuje, że jego firma pracuje nad uruchomieniem usługi carsharingu także w innych aglomeracjach. Jak się tylko pojawią, to oczywiście znajdziecie je także w Vooom.

Ostatnie wpisy