Blog

2019-08-27T00:00+02:00

Vooom rozpoczyna strategiczną współpracę z iTaxi

Mieszkańcy większych polskich miast z pewnością kojarzą markę iTaxi. Aplikacja do zamawiania taksówek iTaxi została pobrana już ponad 200 tys. razy, a z jej usług transportowych dla biznesu korzysta już ponad 3500 firm! Tym bardziej cieszy nas możliwość poinformowania Was o rozpoczęciu strategicznej współpracy z takim podmiotem.

Podstawowym filarem Vooom jest aplikacja, która na jednej mapie ma zbierać wszystkie środki komunikacji - usługi współdzielone oraz transport publiczny, które ograniczają liczbę prywatnych aut w zatłoczonych miastach.

Nie mogło zatem w naszej usłudze zabraknąć jednej z najstarszych form współdzielenia pojazdu na potrzeby miejskiej komunikacji, czyli taksówek. Taksówki są istotnym elementem ekosystemu współdzielonej mobilności, więc współpraca z iTaxi to dla nas naturalny krok w rozwoju.

Włodzimierz Łoziński, CEO Vooom

Co więcej, iTaxi to idealna firma do rozpoczęcia współpracy - jest nowoczesna, działa zgodnie ze wszystkimi przepisami na polskim rynku i ma ogromny apetyt na podbój reszty świata.

W obecnej chwili użytkownicy Vooom, którzy chcą zamówić taksówkę zobaczą na mapie okrągły przycisk TAXI. Jego kliknięcie pozwoli sprawdzić w jakim czasie dojedzie do nas najbliższy pojazd iTaxi. Natomiast dotknięcie przycisku ZAMÓW spowoduje przeniesienie do natywnej aplikacji operatora taksówek.

To na początek, ale prace nad umożliwieniem zamawiania taksówek iTaxi bezpośrednio z poziomu aplikacji Vooom trwają.

Nasze aplikacje doskonale się uzupełniają! iTaxi jest silnie obecne w segmencie klienta biznesowego, który ceni sobie prosty sposób rozliczania, jedną zbiorczą fakturę, informację o przejazdach oraz możliwość generowania raportów z poziomu dedykowanego dla nich panelu. Z kolei Vooom specjalizuje się w usługach uzupełniających naszą ofertę – komunikacji miejskiej, samochodach na wynajem minutowy, skuterach czy też hulajnogach elektrycznych. Intensywnie pracujemy nad ekspansją zagraniczną i tutaj również upatrujemy szansy we współpracy z Vooom

Jarosław Grabowski, CEO iTaxi

Warto wspomnieć, że iTaxi będzie także obecne w naszej innowacyjnej ofercie Budżetu Mobilności, który jest zupełnie nowym rodzajem benefitu pracowniczego, gdzie to pracownik sam decyduje o tym, czym dojedzie do pracy lub na spotkanie biznesowe. Obecni klienci biznesowi iTaxi będą mogli również korzystać z naszego benefitu Budżet Mobilności.

Ostatnie wpisy