Webinar #1

Jak zoptymalizować koszty przejazdów służbowych w firmie

Zaproszenie na webinar

Czego dowiesz się podczas webinarium

Przyrośnięte do parkingów pojazdy służbowe nie przynoszą zysków, ani oszczędności. To efekt uboczny zdalnej pracy, która może na stałe zagościć w wielu firmach. Pracownicy korzystający z transportu zbiorowego już nie tak chętnie przekraczają próg autobusu, metra lub tramwaju. Tymczasem istnieją w przestrzeni miejskiej rozwiązania, które można łatwo i tanio wdrożyć w polityce transportowej większości firm.

Mowa o budżetach na przejazdy transportem współdzielonym, tzw. budżetach mobilności.

Zarejestruj się i weź udział w spotkaniu >>

Z jednej strony budżety mobilności pozwalają na wymierne oszczędności na przejazdach w firmach, a z drugiej zapewniają stały dostęp do różnorodnych form transportu indywidualnego. Docenią to zarówno pracodawcy szukający optymalizacji w utrzymaniu służbowych pojazdów, jak i pracownicy unikający przejazdów transportem zbiorowym, czy próbujący np. złapać taksówkę w godzinach szczytu, pędząc na spotkanie biznesowe. Dla kadry pracowniczej budżet na przejazdy będzie stanowił również atrakcyjny benefit, pozwalający na znaczące oszczędności w budżecie domowym.

Rozwiązanie to można z powodzeniem zastosować jeśli zachodzi potrzeba optymalizacji kosztów floty samochodowej. Pozwala uniknąć ryzyka związanego z długoterminowymi umowami leasingowymi lub najmu, ich obsługą oraz wszelkimi dodatkowymi kosztami, nie rezygnując jednocześnie z nowoczesnych, wysokiej jakości środków transportu. Budżet mobilności umożliwia zarazem dokładny wgląd w dane dotyczące przejazdów, co pozwala na elastyczne i bardziej precyzyjne planowanie polityki transportowej w firmie. Oszczędności wygenerowane dzięki takim rozwiązaniom mogą sięgać kilkunastu tysięcy złotych rocznie tylko na jednym pojeździe.

Zarejestruj się >> Liczba miejsc jest ograniczona.

Eksperci zaproszeni przez Vooom

Andrzej Popławski

Head of electric mobility w innogy Polska - największego elektrycznego carsharingu w Polsce.

Adam Jędrzejewski

Prezes Stowarzyszenia Mobilne Miasto, CEO Huby Mobilności, ekspert w zakresie mobilności miejskiej z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w zakresie systemów współdzielonej mobilności, usług mobilności typu MaaS (Mobility-as-a-Service), polityk parkingowych oraz zadań publicznych realizowanych w formule ppp (partnerstwa publiczno-prywatnego).

Włodzimierz Łoziński

CEO Vooom, polskiej platformy MaaS (Mobility-as-a-Service) ułatwiającej szybkie i sprawne podróżowanie po mieście pojazdami na minuty, taksówkami oraz komunikacją miejską. Vooom według firmy Deloitte ma zmienić reguły gry na rynku Mobility-as-a-Service (MaaS). Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Firma jest laureatem konkursu redakcji „Rzeczpospolitej cyfrowej” za szczególny wkład w rozwój polskiej transformacji cyfrowej w 2019 roku.

Zarejestruj się i weź udział w spotkaniu >>